Živé vysílání: Léto je testem ženskosti

Jsem šťastná, že ses rozhodla dát přednost svému vztahu s partnerem a pouštíš se do své vlastní změny. Protože partner je pouze naším zrcadlem a ukazatelem toho, kde máme problém s ženstvím my samy.

Udělám, co budu moci, abych ti pomohla ♥︎

Záznam webináře je tady:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

HISTORICKY POSLEDNÍ

MOŽNOST OBJEDNÁNÍ KURZU

ŽENA JE LÁSKA

UŽ SKONČILA!

Můžeš se ale na základní kurz Žena je láska podívat ZDARMA tady:

Nebo číst mou knížku:

Tady si stáhni "PRACOVNÍ LIST"

 • 6 důvodů letní krize

  PDF soubor ke stažení.
  Hlavně se nijak nepeskuj a neobviňuj. Protože každá jsme vždycky dělala vše tak, jak jsme si myslely, že je to to nejlepší pro všechny. Vždycky je ale na změnu dost času - dokud dýcháme, máme šanci ♥︎

Pokud máš pocit, že mi v mém snažení chceš nějak pomoci,

POZVI NA ZÁZNAM WEBINÁŘE ženy, které znáš.

Protože jen skrze nás ženy MŮŽEME ZACHRÁNIT naše děti,

vztahy, lásku a celý svět.

Za všechny probuzené ŽENY ti z celého srdce DĚKUJI ♥︎

Dole můžeš přidat dotaz / komentář.

 1. Olga napsal:

  Ahoj Miluško, moc prosím o radu. Můj muž se v práci vsadil. Jde o sázku s mladou kolegyní která střídá partnery. Vsadil se , že s nynějším partnerem který tato dívka má nevydrží ani 5 týdnů. Vsadil se že se s ní vyspí. Co màm dělat? Moc prosím o radu. Olga.

 2. Libuše napsal:

  Milá Miluško – máme doma tatahotel.
  Syn 38 let je stále doma, s otcem mají velmi silný vztah – mají společné koníčky – muziku a zvukařinu. Syn má náročné zaměstnání a silného koníčka – hraje v kapele – má několik kytar, ale zatím žádnou partnerku. Připadám si, že jsem jako matka selhala, jsem na vedlejší koleji a mohu se věnovat pouze sobě???

  • Miluška Matoušová napsal:

   Libuško, a komu jinému se chceš věnovat? 😀 Jasněže sobě!
   Pokud jsi selhala jako matka, tak nezapomeň, že přesně takovou matku tvůj syn potřeboval, pro něj jsi byla tou nejlepší matkou. Je teď jen otázka, zda v tom chce pokračovat… píšu si, že dalším tématem v členské sekci kurzu bude: Jak vykopnout své děti z hnízda 😀 děkuji!

 3. Iveta napsal:

  Zlatá Miluško, je mi 50 za sebou 2 dlouhodobé vztahy. Až teprve před pár lety mi došlo, že jsem se chovala málo jako žena. Taky mne ovlivnily rodinné vzorce, ženy u nás v rodině byly silné, soběstačné, až moc pracovité. Vždy jsem byla hrdá na to, co jsem zvládala, ale už mne to dohnalo. Už chci, aby “ pečoval někdo také o mne“. Bojím se navázat vztah, že to začnu opakovat. A hledala jsem si navíc „ztroskotance“,nezlobím se na ty muže, já si je vybrala. Vztah mám s nimi dodnes dobrý, ale na život to nebylo.

 4. Vlaďka napsal:

  Co když mi přítel chtěl po počátečních aktivitách potom po mně – dej mi pusu, pohlaď mne, zavolej mi, chtěl aktivity po mně? Na dovolené byl ke mně pasivní – googloval, jeli jsme na kole, vždy se odpoutal a nechal mě samotnou i v cizině?

 5. Štěpánka napsal:

  Milá Miluško,
  pečovala jsem o svého partnera, naslouchala, podporovala, byla oporou, vytvářela teplo domova a zároveň pečovala i o sebe. Přesto si v práci našel managerku, která nemá děti, nechce děti. Z počátku se jí bránil, že je spokojen ve vztahu se mnou, ale nakonec podlehl a odešel.
  Kde byla chyba?

 6. Lenka napsal:

  Ahoj Miluško,stále dokola řeším vztahy a hlavně mou žárlivost a podezíráni svého partnera.Potřebuji cítit,že jsem pro něho nejdůležitější,ale nějak to necítím tak žarlim i na jeho dvacetiletou dceru s kterou tráví spoustu času i dovolené.Děkuji za radu.Ja 2.11.1973 a partner 7.5.1963

 7. Markéta napsal:

  Milá Miluško, se svým partnerem bych moc ráda jela na společnou dovolenou. Na otázku, jestli někam pojedeme , jsem ale dostala odpověď, že ne, že nechce. S kamarády ale partner na dovolenou pojede a loni měl taky dovolené, kde byl s kamarády, ale to jsme se ještě neznali. Řekla jsem mu tedy, že bych byla moc ráda, kdybych s ním mohla jet na dovolenou, a že by mě to moc potěšilo a udělalo mi to velkou radost a jestli by to zkusil nějak vymyslet. A nic. Nic se neděje. Moc mě to trápí. Moc Vás prosím o radu, jak mám postupovat a jak to udělat, abychom na tu dovolenou jeli. Moc Vám děkuji a přeji krásné letní dny! Markéta

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů