Výtah do nebe (5. zpověď)

5. zpověď

Už víš, že jsem byla docela dobře fungující superhrdina, který vše zvládne a nikoho nepotřebuje. Ale jen na první pohled.

Byla to všechno jen maska. Za ní se schovávala smutná holka, která toužila po lásce. Smutná, protože ji stále nenacházela a zoufalá, protože nevěděla, co dělat, aby jí našla.

A tak se role hrdinky hrála dál. Všude. I v posteli..

MOŽNÁ BYS POTŘEBOVAVALA VÍC K TÉMATU SEXUALITY ♡

Videa O milování

Najdeš je všechna na jednom místě tady:

Videa jsou TADY

Můžeš přidat komentář

(Email se nezobrazí.)

 1. Kamil napsal:

  Ahoj
  Možná jste překvapené, že sem přidává komentář muž. Zajímají mne vztahy mezi mužem a ženou. Paní Miluška je skvělá, že se takto věnuje jiným ženám.
  Ano, milování je velmi důležitá součást vztahu. Byl jsem ženatý 20 let. Naše manželství se rozpadlo vlivem kombinace více faktorů. Je jisté, že i Já nesu vinu na rozpadu našeho manželství a pravděpodobně vím, kde jsem dělal chyby. Ale když už se v tomto videu hovoří o sexu, tak přidám zkušenost právě k tomuto tématu. Naše milování bylo zpočátku krásné a snad i právě tak často, jak bylo potřeba. Vždy jsem si zakládal na tom, aby moje žena měla orgasmus minimálně 1x. Bývaly dny, kdy se mi podařilo mou manželku při milování přivést i ke dvěma nebo třem. Ku škodě našeho milování však bylo, že mi sdělila, že jí připadne můj penis nechutný a to bylo ku škodě. Takže Moje rada je. Pokud to jde, neříkejte svým mužům, že vám nějaká část jeho těla připadne nechutná nebo odporná.
  Doufám, že mne moje žena nezažaluje, když jsem zde sdělil tuto zkušenost… Letos jsme se rozešli a rozvedeme se.

 2. Svatava napsal:

  Dobrý den krásné pravdivé ale já to bohužel nemůžu použít protože nikdo vedle mě není a vlastně nikdy nebyl a asi ani nebude takže všechny ženy které máte muže vazte si toho.

 3. Míša napsal:

  Jsem moc ráda, že jsem našla na Vás odkaz na fb u své kamarádky. V současné době sice nemám vztah, ale řadu z těch věcí, co říkáte, mi postupně dochází … mám velikou radost, že se jste se tak otevřela sobě i svému muži, a také, že to předáváte dál :)))) ♥
  Přeji Vám i Vašim „klientkám“ hodně lásky a naplnění :)) ♥

 4. Magdalena napsal:

  Milá Miluško a Ivane, nemám facebook ale sdílím vše co jsem již viděla mezi svými milovanými ženami maminkou, kamarádkami a taky svou dcerou. Mohu Vás tímto také požádat o e-book? Moc děkuji opravdu moc děkuji pláči a čistím sebe. Zatím se v tom tak trochu plácám, jako když malé dítě dělá první krůčky, někdy si říkám že už nemůžu, v tu chvíli sáhnu po některém z Vašich ebooku a důvěra v sebe sama naroste a jdu dál. Děkuji že jsem Vás mohla potkat . S Láskou Magdalena

 5. Leny napsal:

  Dobrý den,
  co když dělám vše, co zde Miluška uvádí (přesněji řečeno nedělám skoro nic, nechávám to na manželovi) a stejně ze sexu nic nemám?

  Nikdy jsem neprožila s (žádným) partnerem orgasmus, ani při styku, ani při jiné činnosti. Manžela miluji, máme se rádi, vycházíme spolu, máme spolu děti a spokojené manželství, jen prostě v té posteli to ono.

  Trápí mě to, vím, že manžela taky, hovoříme o tom spolu, ale já nevím, co s tím. Sexuologa jsem navštívila (shrnuto „některé ženy to tak prostě mají“).

  Poradíte mi něco?

  Díky, krásný čas :-).
  L.

  • Miluška Matoušová napsal:

   Leni, vždycky je důvod v tobě 🙂 asi tedy není v tom, že vše necháváš na něm, možná je to v něčem jiném, ale rozhodně je to v TOBĚ. A uspokojit sama se umíš? Protože pokud to neumíš sama, jak to může umět tvůj muž? 😀 takže tam začni! s láskou Miluška

   • Renča napsal:

    Milá Miluško, před 13 dny jsem chtěla odejít ze vztahu, 13 dnů poslouchám tvoje videa, čtu články a příběhy žen, hážu kuličky do své sklenice a pracuji na sobě ,a už teď po 13 dnech vím, že jsem udělala správně, když jsem ze vztahu neodešla, protože už ted vidím krásné změny v partnerském vztahu, někde v jiné sekci jsem napsala kus svého příběhu a čekala na tvoje popostrčení, nepřišlo a i tak se dějí věci, pochopila jsem víc věcí i podle astrologie 9 planet, už vím kde se kdo nachází a to dost vysvětluje, stále dokola si pouštím videa a sune mě to dál, znovu jsem se zamilovala do svého ChLAPA, myslím že i on me miluje, ale…. nemá stale potřebu láskovat se, za 11 měsíců 3x sblížení, nemá chuť, nemá touhu… I tak děkuji za tvoje poslání, otevřela jsi mi oči, jsem skvělá žena díky tobě…..

    • Alena Borovickova napsal:

     Milá Renčo,

     to je úžasný posun za 13 dní. Vytrvej a uvidíš, že se postupně začnete láskovat častěji ❤ S láskou,

     Alena za Žena je láska

     • Renča napsal:

      Děkuji Alenko za povzbuzení, ale obavám se, že potřebuji konkrétní radu na konkrétní problém, který je velmi vážný a intimní a nerada bych ho ventilovala tady, mohu se obrátit s dotazem do meilu Milušky?

      • Miluška Matoušová napsal:

       Reny, jestli chápu dobře tvůj intimní dotaz, tak tvůj muž nechce sex, nebo chce jen málo…. za prvé chci jen potvrdit Alenky výzvu – vytrvej a uvidíš, že postupně začnete láskovat častěji 🙂 Nejde všechno hned a ke změně druhého člověka nestačí jen něco pochopit, změna je fyzický proces a je třeba ji dělat, dělat a dělat, až si ji všimne partner a pak se změní. Buď trpělivá a dej mu čas. A hlavně si uvědom, že svou změnu děláš proto, že ty jsi žena a chceš žensky fungovat, neděláš to proto, že chceš měnit jeho. Pokud děláme změnu pro sebe, že my chceme být lepší, jde rychleji. Pokud ji děláme pro výsledek a změnu druhého, pak to drhne.
       Podívej se na další inspirativní videa o sexualitě v sekci Jsem skvělá žena na Žena je láska – téma: O milování:
       https://zenajelaska.cz/jsem-skvela-zena/vsechna-temata/o-milovani/
       Jsi skvělá a pokračuj ♥︎ s láskou Miluška

 6. Zdenka Nováková napsal:

  Milá Miluško, nemám faceoobok.Musím Ti napsat, že žasnu nad Tvou otevřeností. Než já jsem se naučila trochu hovořit o sobě, tak to byla doba. Prožila jsem v životě velmi mnoho hořkého. Jsem silná. Narodila jsem se v Beskydech. Tam byl velmi těžký život. Ale ta krása vesničky Krásná pro mě je stále to nejlepší v životě. Když mi umíral manžel, nikdo nevěděl, že jedu do Beskyd na Visalaje se vyplakat. Mám tam svoje místečko. Děkuji Ti za Tvou ženskost, málokdo dokáže o sobě takto hovořit. Budou velikonoční svátky. Přeji Ti to nejkrásnějí prožití spolu s rodinou. S láskou Zdenka.

 7. Zdena napsal:

  Milusko jsi propste bezvadna.V hodne situacich se poznavam.Chci verit,ze aspon neco z toho co jsi dokazala ,dokazu i ja.Dekuji.Chvalim,chvalim,chvalim.
  Zdena.

 8. Miluška napsal:

  Ve všech videích se vidím. Otec mi zemřel v 15 letech a já dnes s odstupem času vím, že mi tím končilo i dětství. Na baráku jsme s mamkou skončily sami dvě. Vše leželo na nás. Dřevo, uhlí,… roli muže a ženy jsem moc dobře chápala, ale MUSELA jsem to udělat a tak jsem hrubla a potlačovala co cítím, protože to bylo třeba udělat…a tak to mám dosud. Ve vztazích to u mne vypadá jako u Tebe předtím. Vidím se, vím, o čem hovoříš. Vím, že je to ve mně. Ale neumím, nevím jak to změnit. Jak ty chyby už neopakovat. Čáry máry … 🙂

 9. Jana Fišerová napsal:

  Ahoj Miluško, tvoje zpovědi jsou hodně napovídajicí, jak se postavit ke svému muži. Taky jsem bývala chlap, před lety mi došlo, že nemůžeme být dva kohouti na jednom smetišti a pak, jsem se na dlouhá léta stala hadrem na podlahu. Ve druhém vztahu již ne manželském, jsem věděla, že změna partnera nemá význam, že vlezu zase do stejného ať to bude kdokoli. Dávala jsem mu plnou pozornost, až jsem totálně zapomněla na sebe. A tak on zapomněl, že je vedle něj živá bytost, to byla moje devastace – stala jsem se robotem. Letos v létě jsem uviděla na internetu stránky Empatia našla jsem Tě. Ty jsi mi v mailu poslala nějaká doporučení a malinko se situace změnila. Jenže stále jsem pro sebe málo důležitá. Konečně potřebuji zjistit, jak najít cestu k sobě a jak, jak, jak se mít ráda, aby se mi to vracelo. A tak jsem si půjčila 8.500,-Kč a vstoupila do KLUBU ŽJL, protože ti věřím….děkuji Jana Fišerová

 10. Jarča napsal:

  Milí, I když jsem v tomto věku,vaše téma mě moc zaujalo-určitě bych tím mohla někdy někomu pomoci(třeba i synovi).
  Tak vám přeji krásné prožitky,spousty nadšených žen-a že to nadšení tedy vyvolat opravdu umíte!!! Smekám před vámi.
  Jeden váš kurz jsem před časem už také absolvovala-byla jsem nadšená !!!
  Jarča

 11. Lada napsal:

  Moc dekuji..Dostavam v pravy cas, kdy si toto vse zacinam v prubehu sledovani videi uvedomovat. Opravdu nejvyssi cas zacit na sobe – tudiz na nasem vztahu pracovat. Moc moc dekuji, s laskou, trpelivosti i nedockavosti zaroven 🙂 se tesim na dalsi info, videa ci webinare. Hezke nedelni odpoledne vsem. Lada.

 12. eva čumbová napsal:

  Děkuji za vaše pořady a spovědi clověk si opravdu vybere pro sebe co potřebuje.Myslim že díky vám jsem se našla-velký dík

 13. Milena napsal:

  Díky Miluško. I když to všechno někde uvnitř všechny máme, možná se jen bojíme, nechat to vyplout napovrch. Všechno, tak jak to povídáš jsem prožila. S jednou vyjímkou – každý bod s jiným partnerem. Ted jsem sama a už nic nehledám. Říkám si, že buď to přijde – teď už ten duchovní vztah, kdy jsem ochotná a schopná si tohle připustit, nebo jsem to ,,propásla,,. Jedno si však opakuji. Vesmír nám dává vše, co potřebujeme. Možná jsem si tím vším opravdu musela projít, abych tu správnou dušičku potkala. Ještě jednou, moc děkuji za krásnou zpověď. Pomůže to mnohým ženám aby se dostaly k ,,výtahu do nebe,,.

 14. iveta napsal:

  Závěrečné video- to nejlepší nakonec.

 15. Jana napsal:

  Krásný den Miluško,
  jsi opravdu úžasná. Mluváíš hodně podobnými slovy jako mám mamka. Asi opravdu má pravdu 🙂 Moc děkuji za Tvůj náhled na život a postavení muže i ženy. Určitě se budu snažit Tvé rady vyzkošet. Děkuji moc Jana

 16. anna mandikova napsal:

  jsi užasna diky

 17. Jarka napsal:

  Moc děkuji Miluško.To co jsem slyšela,už jsem dlouho potřebovala slyšet.Je to jako bych slyšela o svém postoji ve vztahu.Jsi
  skvělá, že se dělíš o to co jsi sama dokázala najít v sobě.

 18. Květa Miklicová napsal:

  Také mi to něco připomíná…

 19. Růžena napsal:

  Teda Miluško, moc krásně jste to řekla. I kapesník jsem potřebovala, jak mě Vaše povídání dojalo. Moc děkuji a přeji hodně štěstí. Růžena 🙂

 20. Olga napsal:

  Krásný den Miluško,
  shlédla jsem všechny Tvé zpovědi a bylo to jako když mluvíš o mém životě.
  Jsem přesně taková jako ty před změnou a necítím se spokojená. Akorát nevím jestli dokážu změnit toho výkonného muže ve mě.
  Ale budu se snažit.
  Moc děkuji za Tvé zpovědi a rady měla jsem slzy v očích. Olga

  • Miluška Matoušová napsal:

   Dokážeš to, je to totiž opravdu neuvěřitelně jednoduché. Nejtěžší je to zkusit, udělat první krok. A pak už to běží samo 🙂 Přijď na webinář! s láskou a díky Miluška

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů