Videa

Podívej se na ukázky videí

1. zpověď
Něco opravdu hodně důležitého ti ale musím říct na samém počátku...

Vše, co jsem prožívala, byla moje subjektivní pravda. Vše, co mi Ivan dělal a já to vnímala jako špatné, dnes vím, že to bylo to nejprospěšnější, co mi mohl dát.

Možná Ti to zní divně, ale uvidíš, že až se ti spojí další souvislosti, odkryje se ti nádherný obraz ženství, a vše ti dá smysl. Upřímně Ti to přeji.

2. zpověď
Dnes si povíme o jedné stránce našeho ženství – o mateřství.

Uvědom zcela zásadní věc – na prvním místě ve tvém životě jsi ty sama, na druhém místě je tvůj muž, a teprve na třetím místě jsou tvé děti.

Ve svém životě máš svá poslání a úkoly, a jedním z nich je naplňovat své ženství - fungovat a žít jako žena. K tomu ti pomáhá v první řadě tvůj partner, je ti nejbližší a nejvíc tě trénuje - i když mnohdy bolestivě - ve tvém ženství.

Děti jsou jen bonus plus v našem tréninku, protože i mateřství je bonus plus. Jen další příležitost trénovat ženu v sobě, tentokrát v roli matky.

3. zpověď
Ne náhodou žijeme v době, kdy splývají ženské a mužské vlastnosti a role, a nakonec i vzhled.

Především ženy se chtějí v mnohém vyrovnat mužům, jenže snaha je to marná, protože se toho snaží dosáhnout mužským způsobem. A to prostě nemůže fungovat!

Ženy a muži se od sebe tak zásadně liší, že i kdybychom se rozkrájely, nepodaří se nám být stejné a fungovat stejně. Natož abychom v takovém vztahu byly i šťastné.

Žena je mnohem dokonalejší i silnější, ale její síla je v jejím ženství, nikoli v jejím "mužství".

4. zpověď
Před pár lety jsem byla bojovnice za svá ženská práva a snažila se Ivanovi pořád nějak říct, co od něj potřebuju. Dnes se musím smát, co všechno jsme dělala proto, abych mu vše náležitě vysvětlila.

I když tenkrát jsem se vůbec nesmála, ale brečela. Protože mě to vůbec nešlo.

A nemohlo jít – používala jsem špatný jazyk. Chlapský jazyk.

5. zpověď
Už víš, že jsem byla docela dobře fungující superhrdina, který vše zvládne a nikoho nepotřebuje.

Ale jen na první pohled. Byla to všechno jen maska. Za ní se schovávala smutná holka, která toužila po lásce.

Smutná, protože ji stále nenacházela a zoufalá, protože nevěděla, co dělat, aby jí našla. A tak se role hrdinky hrála dál.

Všude. I v posteli..

A o čem jsme si povídaly na tomto webináři?
  • pověděla jsem vám ještě něco o sobě, proč si troufám ti tady něco předávat
  • mou 6. zpověď najdeš v 43:20 minutě
  • měla jsem taky 2 hosty - ženy, které jsou důkazem, že když se chce, tak to jde
    • Eva Šustr - proč nežít s mužem, kterého nemiluji a jak to může dopadnout
    • Magda Jakúbková - že nikdy není pozdě a co všechno se může stát, když to žena zkusí

A o čem jsme si povídaly na tomto webináři?

  • S Martinou Jíchovou o tom, že když se zaměříš na sebe, přestanou ti vadit ti druzí. A co všechno se dá změnit za pár měsíců života.
  • S Evou Chvojkovou o tom, že když si dovolíme bojkotovat společenské normy, co a jak má "správně" být a nebýt, poznáme něco, co bychom jinak nepoznali. Otevře se nám cesta, kterou normálně nevidíme.
  • S tajným hostem - CHLAPEM - o tom, jak se cítí muž vedle nás žen, když jako ženy nefungujeme. Jak nás vnímá, co si myslí a jakým způsobem přemýšlí, jak to spravit. Hodně inspirativní! Vidět stejnou věc i z druhé strany.