Co se mám učit já?

Ahoj lásko ♥︎

Děkuju ti, že mě sleduješ. Je mi ctí tě inspirovat, jsi úžasná.

Většina žen, která se na mne obrací s partnerskými problémy, se mě ptá:

\"Proč to potřebuju? Co mám pochopit? Proč mi tohle partner dělá?\"

A já je za tyto otázka chválím, chválím a chválím, protože je to úžasné, když jste přijaly, že partner je vaším učitelem. Je to první krok k tomu cokoliv od něj pochopit, přijmout a pak následně změnit.

Jste opravdu skvělé a já vám dneska dám VELKÝ DÁREK – 2 videa, ve kterých vám vysvětlím, proč to právě vy potřebujete.

Najdete v nich konkrétně odpověď na otázku: Co se mám učit já jako žena od svého partnera?

Chci vám říct, abyste byly na sebe hodné a k sobě shovívavé, protože každý děláme v životě chyby, ale chyby jsou prostředky, jak pochopit, jak se posunout, jak poznat, co dělat jinak. Chyby jsou skvělý nástroj, ne k tomu, abychom se jimi peskovaly a obviňovaly se.

Až si poslechnete videa Co se mám učit já I. a II. (jsou z placené členské sekce kurzu Žena je láska), tak vám dojde, co vás partner učí, možná pochopíte, proč váš táta se k vám choval tak, jak se choval, proč máte takový vztah se svým synem, pochopíte celé své ženství.

A já bych si moc přála, abyste v tom současně uviděly z CESTU KE ZMĚNĚ – ke změně sebe, abyste byly šťastnější, milovanější a víc si užívaly vztah a život.

Protože to je jediný důvod, proč vám ženám tolik pomáhám a nikdy s tím nepřestanu.

Dám vám mnohem, mnohem víc ♥︎ŠIFRUJ SEBE, HLEDEJ A SPOJUJ... pokud ti něco nebude jasného, ptej se!

Pokud jsi přišla nově:

Jestli nemáš mou KNÍŽKU Žena je láska, tak si ji pořiď.

A neprošla kurzem zdarma Žena je láska , tak se na něj určitě podívej....

DĚKUJU TI a pusť se do hledání SEBE.

Občas ti ve tvé mailové schránce ode mne něco přistane.

Což mi připomíná, aby sis nastavila - nebo požádala nějakého muže, aby ti s tím pomohl - aby ti žádný mail z mé adresy miluska@zenajelaska.cz NESPADL DO SPAMU!

Byla by ohromná škoda, kdyby ti utíkalo to, co rozdávám, protože miluju dárky a překvapení.

s láskou a díky Miluška

A dovoluj svému muži nosit tě na rukou ♥︎

Možná je ti vše tak známé a blízké...

Možná tě tvé nitro natolik volá k návratu, že jsi připravena rovnou vstoupit do KRUHU Žena je láska ♡

KRUH ŽENA JE LÁSKA

Společenství KRUHOLÁSEK, které jdou cestou vědomého ženství ke své skutečné podstatě, pečují o sebe a užívají si cesta vědomého partnerství, pokud v něm jsou ♡

PŘIDÁŠ SE TADY:

KRUH Žena je láska
Kruhem aktuálně prochází nebo prošlo 0 žen.

Jestli může někdo změnit svět k lepšímu

pro nás,

pro naše partnery,

pro naše děti,

jsme to my ženy!

Dole můžeš přidat dotaz / komentář.

 1. Staňka napsal:

  Dobrý večer , já mám v numerologii 3x po sobě číslo 9. A už nevím, co to znamená … Můžete mi odpovědět prosím ? S pozdravem Staňka .

 2. Sara Bandiova napsal:

  Zdravím,dle výpočtu jsme číslo 7 (kov ) avšak se Vidim ve 3 (dřevu ) jak je to možné ? ?

 3. Leona napsal:

  Ahoj MIluško, děkuji za krásné video,které mi udělalo jasno v čem se zlepšit…ovšem jsem nějak nepostřehla jak určím zda jsem ve vtahu žák nebo učitel? Já jsem země a partner voda.
  Děkuji
  Lea

 4. Gábina napsal:

  Milá Miluško, jsem moc ráda, že jsem se dostala k vašim stránkám. Čtu knížku, sleduju videa, snažím se všechno používat i v životě. Já jsem 21.3.1973 9 oheň a manžel 14.12.1974 8 země.
  Seznámili jsme se před 30 lety, manželé jsme 27 let.
  Před několika měsíci jsem zjistila, že si manžel píše s nějakou ženou. Řekl mi, že ho nepřitahuju jako žena, že nic z toho neplánoval, potkali se v práci. Jeho představa byla, že budeme žít spolu jako dosud, jen bude mít milenku. Což já si nedovedu představit.
  Vím, že jsem v životě udělala mnoho chyb, které ho k tomu dovedli. Nechovala jsem se jako žena, snažila jsem se dělat všechno, nedala jsem mu příležitost ukázat, že je on ta hlava rodiny. Chtěla jsem mít všechno pod kontrolou, plánovala jsem co má dělat. Často jsem byla naštvaná, křičela na něj, žárlila. Málo kdy jsem ocenila co pro mě udělal. Všechno jsem brala tak nějak automaticky, že já pro něj také dělám hodně věcí. Po našem posledním rozhovoru, mě řekl, že mě má rád jako kamarádku, že si mě váží, ale že naše manželství je už jen stereotyp, je mu to líto, ale neví a ani nechce už nic dělat pro změnu. Dokonce, jsme se bavili o rozchodu. Na moji změnu chování podle knížky ŽJL, mě řekl, že to cítí jako výsměch. Ujistila jsem ho, že to není výsměch, ale uvědomění si chyb, které jsem dělala.
  Mám strach, že ho ztrácím a jestli je ještě možné něco napravit.
  Díky moc za všechno. S láskou Gábina

  • Miluška Matoušová napsal:

   Milá Gábinko, vysvětlováním nic nezmůžeš, nevysvětluj, ale konej. To, že jsi pochopila své chyby a rozhodla ses pro změnu, je největším krokem pro tvůj vlastní život, nejvíc, k čemu jsi mohla dojít a přijmout. Tys to navíc sdílela se svým mužem. On ti nevěří, možná tě chce jen zraňovat, proto tak mluví. Možná tě skutečně už nemiluje nebo dokonce nikdy nemiloval. Jak to mezi vámi funguje, co funguje a co nefunguje, víš jen ty sama (milujete se? jsou hezké chvilky? nebo už nic?). Já doporučuji ženám, když nastoupí novou cestu změny sebe, nesdílet to s mužem, protože on to vidí naprosto jinak, vnímají toto naše změněné chování jako manipulaci, kdy je chceme dostat někam bez jejich vědomí (ono to tak je, ale v největší úctě k nim, oni nám však po zkušenostech s námi velmi často vůbec nevěří…), raději konat, měnit se, dělat nové kroky, učit se novému jednání, ale nekonzultovat to s ním, jen čekat, až si toho všimne a zareaguje. Pokud je mezi vámi stále něco pěkného, prostě bych pokračovala, ale už s ním o ničem nemluvila, nesdílela bych svou novou cestu. Hlavně nezapomeň dělat každý den něco pro sebe, abys na něm nevisela a nebyla závislá na něm, netlačila na jeho změnu. Zaměř se na dávání sobě, každý den něco pro sebe bez něj, a k němu jen maličké, opravdu maličké kroky, pomaličku. Pokud už nebudeš šance, za měsíc, za dva to stejně poznáš, nějak se to posune a ty pak budeš stát před rozhodnutím, zda odejít natrvalo nebo jen na čas, aby sis rozmyslela, co chceš a hlavně co nechceš…. Těším se na tebe v KRUHU:
   https://kruhzenajelaska.cz s láskou Miluška

   • Gábina napsal:

    Milá Miluško, děkuju moc za rady.
    Jen bych chtěla dodat, já mu své konání nevysvětlovala ani nijak nesdílela, jen on si všimnul, že ho jinak o cokoli žádám a děkuju i za to co jindy ne. Ta reakce byla od něj.
    Také se těším do kruhu a čekám až se otevře.
    Velký dík Gábina

1 2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů