V co věřím a za čím si stojím

Často mi píšete, jak souzníte s mými ženskými postoji, ale že vám uniklo některé z videí, které pro vás natáčím. Proto sem postupně dám některá, která mi přijdou obzvláště důležitá.

Nejtěžší rozhodnutí mého života

Ačkoliv uběhlo už hodně vody od toho okamžiku, pamatuju si všechno velmi, velmi dobře. Zoufalství, smutek, beznaděj... žádné východisko, žádné lepší zítra.
Pokud tam jsi ty teď, CHCI TI ŘÍCT:
Věř, že všechno se změní! Nevzdávej se svého snu o důvěrném partnerství, protože ho můžeš mít!

Pokud něco chceš, tak konej!

Znám spoustu žen, které stále čekají na to, co udělá on. Až ho to napadne, až se pro to rozhodne, až udělá on první krok... Jenže často se nám pak stává, že promarníme život v čekání. Chceš to? Já se rozhodla to NECHTÍT 🙂

Partnerství tvoří ženská energie

Už babička mi říkala, že jaká je žena, taková je rodina. O tom, že žena je krk a muž hlava a je na ženě, jak tím krkem kroutí. A můj táta byl drsnější, říkal mi: Drž hubu a krok. Možná se vám to zdá drsné, ale byla to ta nejláskavější poučka, kterou jsem mohla dostat ♥︎

Partnerství je vždy dokonalé

Strašně mě rozesmívá, jak téměř nikdo nevěří na náhody, ale téměř všichni mají občas pochybnosti o tom, zda člověk, který je vedle nich, je ten pravý... 😀 taky jsem to tak měla a chtěla Ivana vyměnit.
Než jsem pochopila, že nejde o Ivana, ale o mě. Že on je tím nejskvělejším trenérem, kterého já potřebuju (jako sůl).

Úkol ženy je změnit svět skrze partnera a děti, které vychováváme

Tolik smutku, bolesti, trápení a nedorozumění na světě existuje...

Co když jediná možnost vše měnit k lepšímu je, že ženy budou skutečnými ženami a dovolí mužům, aby byli skutečnými muži?

Já v to věřím, protože to zažívám každý den ♥︎

DĚKUJU, že tě mohu inspirovat.
Jsem neskutečně šťastná, že mi nasloucháš!

Vím totiž, jakou sílu vědomé ženství má. Vím totiž, co žena dokáže. Bez přehánění změnit celý svět. Děkuju ti, že jsi u toho se mnou a chceš žensky fungovat prakticky a vědomě.

Ale třeba mě ještě moc neznáš..

Možná nevíš o tom, že máme svůj ženský prostor, kam každý týden vkládám nová inspirativní videa z různých témat ohledně ženství a partnerství:

Pokud zatím nejsi, přidej se do KRUHU Žena je láska

Je ale možné, že vše už teoreticky znáš a potřebuješ konkrétní a praktické kroky, které budeš jen dělat. Možná potřebuješ podporu stejně naladěných žen, cítit spolenou vizi a touhu. Pak se přidej do KRUHU:

Můžeš přidat komentář

(Email se nezobrazí.)

 1. Petra napsal:

  Dráhá Miliško,pokud něco chceš konej, chceš obejmout obejmi ho,říkate ve videu . Potřebuji poradit.Chci pozornost,doteky ,něhu, intimnosti,muž ne,prý tlačím
  Jak konat bez nátlaku, jak se ho dotýkat, když předemnou couvá? Děkuji

  • Miluška Matoušová napsal:

   Drahá Péťo, cítí se pod tlakem, že musí… začala bych od sebe, umíš si dát lásku? Umíš se uspokojit sama? Umíš si dát, co potřebuješ? Protože pokud ne, pak nejsi magnet, který přitahuje mužskou aktivitu, ale prázdný pohár, který potřebuje lásku od druhých, lpí na nich, protože to sám neumí. Prázdná žena nikdy nedokáže přitáhnout muže k aktivitě a to k žádné. Zaměř se na sebe, dej si všechno, on to ucítí, zbaví se tlaku a musu, a začne. Nebo ne a ty poznáš, zda chceš s mužem, který ti odmítá projevit lásku, být chceš nebo ne. Přidej se do KRUHU, tam s podporou stovek žen přijdeš na to, co dělat, a jsem tam i já s plnou pozorností:
   https://kruhzenajelaska.cz/kruh-zena-je-laska/ s láskou Miluška

 2. Jana napsal:

  Krasne videa a velmi dobre vsetko vysvetlene 🙂 dakujem 🙂 budem si ich pozerat castejsie, mate velmi upokojujuci hlas 🙂

 3. Hanička napsal:

  Drahá Miluško,
  tolik uvědomění a pochopení co se mi dostalo díky vám jsem nepochytila za cely svůj život. Funguje to, opravdu to vše funguje přesně tak, jak to popisujete, Je to až neuvěřitelné, kam nás ta naše vlastní ženská důležitost a sebestřednost dovedla a jak bychom si nechaly zničit to nejcennější pro ženu co máme a to je rodina a náš vztah. Mám neskutečně statečného a odvážného muže, že to se mnou doteď vydržel. Musí mě opravdu hodně milovat a já si celou dobu myslela, že to tak není. Nemám slov. Děkuji vám velice z celého srdce a budu doufat, že to vše dokážu svému muži vynahradit a jsem ochotna pro to udělat maximum. A to jenom díky Vám. Ze srdce děkuji Hanička

  • Alena Borovickova napsal:

   Milá Haničko,

   krásné, děkujeme za krásná slova a je úžasné, k jakému uvědomnění jsi došla. ❤❤❤

   Miluška a Alenka za Žena je láska

 4. Eliška napsal:

  Dobrý den Miluško,

  chci Vám obrovsky poděkovat za to, co děláte, a že sdílíte se všemi svou životní cestu a zkušenost. Jste neuvěřitelně moudrá a odvážná žena, a Váš pohled mi dal odpovědi úplně na vše, co mi do teď nefungovalo. Je to neuvěřitelné, ale měla jsem dosud ve vztazích naprosto stejný přístup, jako Vy dříve. Stále jsem čekala, a spoustu mých kamarádek čeká, až udělá první krok muž a že muž je ten, který tvoří vztah. A až Vy jste ukázala, že udělat první krok musí žena. Všechny vzorce chování a výchovy dnes jsou špatně. Vše jsem si díky Vám uvědomila, a zjistila, jakou úlohu mám v životě, a našla jsem klid. Jsem Vám opravdu vděčná. Snažím se Váš nový, a vlastně starý pohled na partnerství šířit dále. Měla byste vyučovat snad i na vysokých školách ? Věřím, že díky Vám skončí neštěstí a smutek obrovského množství lidí, kteří potřebují a dosud marně hledají, lásku. Děkuji, Eliška

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů