Moje KNÍŽKA ti pomůže vytvořit si důvěrné PARTNERSTVÍ,

ve kterém budeš ŠŤASTNÁ.

 

Ano, slyšíš dobře. Můžeš to zvládnout ÚPLNĚ SAMA!

"Miluško, moc děkuji za balíček, který dnes dorazil a děkuji vám za úžasnou knihu, kterou doporučím dalším děvčatům.
Co mě na ní zaujalo???? Proč zrovna tato kniha???

Je to práce na mně, na mém životě.
Já chci a toužím po tom stát se ženou a to už 20 let.

ZATÍM NEBYLA NA TRHU TAKOVÁ KNIHA A JÁ VÁM SKLÁDÁM DÍK.
Je úžasná.
Vysvětluje věci proč se dějí, co se stane a jak se můžeme zachovat, aby se to nestalo. A taky jak se má chovat žena, nikoli muž.
Je v tom obsažen důsledek ( blok, nemoc ), příčina i léčení.

Mám velkou radost, že jste v sobě našla tolik síly a hlavně lásky to napsat.
Díky, díky, díky!" 
Iva

„Partnerství je nejintenzivnější cesta sama k sobě.“

Miluška Matoušová

Mým PŘÁNÍM je,
aby VŠECHNY ženy zažily ten pocit, když je jejich muž na rukou nosí.
Kdy pro ně dělá cokoliv, co jim na očích vidí, hýčká je a činí ŠŤASTNÝMI.

VÍM, že je to možné, protože to ŽIJI.
VÍM, jaký dosah to má, protože ho VIDÍM.

Proto tuto knížku věnuji všem ženám, které to také cítí,
které mají odvahu jít na dřeň svého ženství
a pochopit sebe skrze svého partnera.

Přeji vám hodně síly, ale hlavně lásky, v léčení sebe!

Mgr. Miloslava Matoušová

Vystudovala jsem speciální pedagogiku na Karlově univerzitě a posléze prošla kurzy orientální diagnostiky, numerologie a dalších nauk. Principem trojjedinosti ukazuji lidem souvislosti v jejich životech, zdraví a vztazích, a cestu ven z jejich potíží celostním způsobem. Učím jednoduchým diagnostickým metodám, které může každý použít k pochopení sebe, svého životního úkolu a výzev. Jsem spoluautorem online projektu Akademie celostního zdraví a webu empatia.cz.

Co ti moje kniha přinese

\"Jen\" NÁVOD, jak dovolit svému muži, aby tě nosil na rukou.
A aby to DĚLAL RÁD!
Není to TO nejvíc, co hledáš?

Najdeš sebe

Ne podle subjektivních představ, ale podle tisíce let ověřených nauk a vědomostí. Dojde ti, proč žiješ ve vztazích, které máš.

Pochopíš partnera

Ať už ti nyní "dělá cokoliv", pochopíš, proč právě on je teď pro tebe ten nejvhodnější. Co se prostřednictvím něj máš naučit, co pochopit, co změnit.

Dostaneš návod

Jednoduchého a praktického průvodce ke svému skutečnému ženství a spokojenému partnerství. Ke tvému štěstí!
Děkujeme Ti, ač si mnohé z nás nikdy nepoznala. Veškerá energie, kterou jsi nám dala, je v nás, krouží nebo létá nahoru a dolů. Víme, že se nikdy neztratí, stejně jako stránky Žena je láska, ke kterým se můžeme kdykoliv vracet, ať už pro sebe nebo pro další a další ženy, které dozrály do bodu, kdy chtějí ženami opravdu být. Je nás víc než tvých kontaktů v adresáři, chodíme po všech koutech republiky a známe tvé jméno, tvůj hlas i tvé srdce. Vzkazujeme ti, že ses dotkla toho našeho velkou silou a my přebíráme (vědomě i nevědomě) štafetu vize, které jsi průkopnicí. Stojíme za tebou s hořící loučí a je nás jako hvězd na nebi. Svítíme a záříme díky Tobě. Děkujeme Ti za to, jaká jsi a cos dokázala ve svém vztahu s Ivanem - máme vzor, který chceme naplnit. Nechť je Láska v nás. Tvé ženy lásky.
Zprávu z "luftu" přeložila Ivča Neummannová

Co v knize najdeš

 • Ucelený PRAKTICKÝ návod na lásku
  Lásku je třeba "DĚLAT", a v knize najdeš návody, CO přesně dělat a pochopíš PROČ. Díky tomu budeš schopna vytvořit se svým mužem hluboké, důvěrné partnerství, po kterém bytostně toužíš. Nebo si přitáhneš muže, který "za rohem" na tvé ženské kroky čeká.
 • 12 stěžejních témat života každé ženy
  O samotě a potřebě druhého člověka mít. O silách v nás, které nás nutí druhého ovládat a manévrovat tam, kde ho chceme mít my. O věrnosti a milování. O komunikaci a naslouchání. O penězích ve vztahu. O ubližování, odpouštění si a rozchodu.

Jak určit skutečnou cenu knihy? Nevím..

Jak ocenit šťastnější život? Nevím..

Já si za ni od tebe řeknu o 485 Kč / 19 EUR

(+ poštovné 98 Kč / 9 EUR)

0 objednávek mojí knížky už jsme odeslali

Ale skutečný počet odeslaných knih je skoro dvojnásobný!
Objednávky dvou a více knih nejsou výjimkou.

"Miluško, když jsem knihu četla - studovala, tak jsem si často říkala, že ji napsal génius, je to kniha "nadnárodní", je to "kniha světového formátu". Nejraději bych ji darovala každé ženě, se kterou se potkám..."
Věrka

“Jsem připravena a těším se, že pokud se mnou necháš vést,
naučím Tě, jak být skutečně "ženskou" ženou,
aby Tě Tvůj partner "nosil na rukou".”
Miluška s láskou

Jak kniha zafungovala u jedné z prvních čtenářek? 🤩

(Jitka Cejnarová, Liberec)

.. a mnoho referencí ❤️

Opožděně moc děkuji za zaslání knihy . Lehce jsem se do ní ponořila  a chtěla jsem napsat až ji dočtu , ale nedalo mi to . Je prostě úžasná a předmluva od vašeho manžela je nádherná..
Lenka Imramovská
Drahá Miluško, kniha je opravdu nádherná, píšete mi z duše a odpovídáte mi na situaci, která se nedávno stala. Dokonce mi i vyšel čas a já mám čas číst i přes den, i když mám dvě malé a užvaněné dcery, ale cítím se velmi dobře a těším se na kapitolu děti. Moc Vám děkuji a posílám objetí..
Hanka z Havlíčkova Brodu
Krasny vecer Milusko! Mockrat dekuji za uzasne prekvapeni, ktere jsem rozbalila. Je to nadherny darek! Knizku jsem jeste neprecetla a nezpracovala, szivame se, ale verim, ze s jeji pomoci zmenim vnimani spravnym smerem 🙂 Milionkrat dekuji a preji Tobe i Tvemu krasnemu muzi laskyplne dny ❤
Margita
Lásko Miluško, možná jsem jedna z prvních, které dostaly Tvoji nádhernou knihu k Máji a už ji i dočetly... Já včera. a také jsem Ti hned včera začala psát - jednak reakci na Tvoji maličkou radu a také díky za Tvou knihu... Děkování Ti musejí znít v uších i ve snu, protože děkuje Ti jistě stovky žen.. já sama Ti posílám ty největší díky, jaké umím a průběžně jsem Ti je posílala snad při každém odstavci... Říkáš, že Tvoje knížka není určena pro každého, ale já myslím, že naopak, měla by být. Měla by se stát učebnicí přeloženou do všech jazyků západní civilizace. Každá žena by ji měla číst, a i kdyby ji měla třeba nejdřív za scestnost, semínko by bylo zasazeno a ona by se k ní vrátila, až by si nevěděla rady nebo něčemu ve svém životě nerozuměla. Jak říkáš Ty, partnerství odráží nás samé nejčitelněji..
Hanka
Milá paní Miluško! V minulém e-mailu jste psala, že brečíte. Za ty děkovné zprávy, které vám přicházejí. Dostala jsem včera vaši knihu a musím jen napsat, paní Miluško, brečte.  Jelikož jsem vždy ke svému muži sdílná, ať se u nás doma děje cokoli, já považuji za zcela zásadní, říci muži vše. Nejvíc se mému muži líbilo to, že mi budete pokaždé dávat nějaký úkol a já ho budu muset dělat. A co považuji za naprosto průlomové, byl odstavec, kde popisujete, jak jste to i vy sama měla tak, že na každém sezení vám doporučovali se rozejít, opustit ho atd. To přesně resonovalo s mým mužem i se mnou.. A tak Vám, paní Miluško, taktéž sděluji, že jsem si vaši knihu dnes vzala sebou na výlet, a při zpáteční cestě domů jsem Z NÍ PŘEDČÍTALA MÉMU MUŽI. Přečetli jsme si knihu od samého začátku až po str.18. Líbí se mu, že "budu dostávat úkoly, ty budu plnit, vy mi budete dávat rady a on mě bude nosit na rukou". A s tím prý souhlasí. Děkuji Vám za knihu a za dárek a přeji Vám krásné, prožité dny plné lásky a štěstí.
Anna
MIlá Miluško, milý Ivane, chtěla bych jen poděkovat za knihu,která dnes dorazila... Instinktivně jsem si ji  přitiskla k sobě a vytryskly mi slzy... Slzy radosti... Alespoň jsem si ji prolistovala,než se k ní usadím a dám se do čtení... Bude to pro mne vždy sváteční chvíle,kdy se budu vracet do časů,kdy jsem se účastnila skoro všech vašich kurzů, které mě nesmírně nabíjely.. ještě  si musím stáhnout váš dárek-moc se na to těším !
Jarka Rychtaříková
Milá Miluško, Vaše kniha je úžasná:-D!!! Moc děkuji. Přeji každé ženě, aby ji měla doma po ruce. S láskou Jolana
Jolana Janišová
Milá Miluško, mnohokrát děkuji za pro mě velmi cennou knihu, vlastně je to taková příručka, která mi určitě hodně pomůže mnoho věcí pochopit a uchopit to správné. Miluji tu knihu už teď, je psaná tak, že musí chytit každou ženu hned po pár řádcích. Děkuji děkuji děkuji <3
Ivanka Vaňková
Vážená a milá paní Miluško, 🙂 děkuji Vám za Vaše moudré zprávy a za krásnou knihu. Můj manžel mě téměř nosí na rukou a je ke mně velmi pozorný, ale člověk nikdy neví všechno. Věřím, že mě Vaše kniha obohatí a povede mě k posílení a zušlechtění našeho vztahu. V říjnu oslavíme 35 let společného života, přesto vnímám, že se máme v otázce partnerství stále  co učit.:-) Velice Vám děkuji za tento milý dárek a přeji Vám i nadále hodně zdraví, tvůrčích sil, lásky a spokojenosti.
Eva Hladílková
Drahá Miluško,  dnes mi dorazila Vaše kniha (vlastně včera, ale až dnes jsem si ji na poště vyzvedla). Moc za ni děkuji, musím říct, že jsem na ni čekala jako na spasení. Přišla v ten pravý čas. Máme 7 týdnů do svatby a místo abychom byli šťastní a zamilovaní, cítím se asi tak, jak popisujete někde ze začátku. Křičím, bojuju, vztekám se, pláču a pořád čekám, kdy se ten chlap změní a on furt nic. Vím, že díky výchově a mému nicnedělání jsem žena jen zvenku a ani to tak do nedávna moc nebylo. A pak se můžu divit, kde se berou moje zdravotní problémy.. Někde v sobě vím, že můj partner je ten pravý a kvůli němu a i kvůli sobě musím něco změnit. Věřím, že Vaše rady mi v tom pomůžou 🙂
Lenka
Milá Miluško a milý Ivane, snad nikdy jsem neviděla pošťačku raději než včera. 😊 Rozplakala mě už předmluva a po druhé kapitole jsem knihu musela zavřít, protože mě tak rozbolela hlava a uši - vždyť někdo kdo mě vůbec nezná o mě píše!!! A tak je mi jasné, že si tuhle knihu pravdy budu muset pěkně pomalu nadávkovat, aby mě to nepoložilo. Ale už teď vím, že tu cestu, na kterou jsem se vydala, zvládnu díky vám mnohem líp. Ze srdce vám oběma děkuji.
S láskou Katka
Dobrý den Miluško Posílám velké poděkování za knihu i za dárky. Ta láska z toho balíčku skutečně vytékala. Můj první kontakt s Vámi byl prostřednictvím videa -moje děti-tvoje děti. Bylo to, jako byste mluvila o mých vlastních pocitech. Totéž se opakovalo u dalších videí. Usoudila jsem, že to není náhoda, a že třeba ještě s tím svým nenaplněným vztahem něco udělám... Děkuji za Vaše láskyplná slova i za naději.
Lenka
Milá paní Miluško, dnes jsem obdržela dárek od Vás! Děkuji, fotku pro Vás nemám, ale věřte mi, že můj dojatý výraz a naplnění radostí, které jsem po rozbalení knihy pocítila bylo obrovské. Už jen to balení a mašlička stačila. A pak krásný dopis uvnitř. To je svět, ve kterém chci žít, je to možné a není to jen sen... Vidím a cítím, že to takto lze, a funguje to. Duše jásá, srdce se směje... je to pohlazení a to jsem nezačala číst... Určitě pošlu tuto radost dále... pošlu to dále několikrát... Vám přeji nádherné dny plné radosti, s láskou a úctou
Gábi Geierová
Miluško! Včera navečer jsem vyzvedla knížku na poště a jsem nadšená! Překrásně zabalená a ještě ten dárek navíc! Jsi úžasná! 😍 Celý večer jsem četla a tak moc se mi to líbí, že jsem ještě teď ráno objednala pro mou nejlepší kamarádku! Krásně napsané, srozumitelné a musím se ptát, proč něco tak jednoduchého neumí člověk hned? Ale vím, že všechno přichází v ten pravý čas a tak cítím hlubokou vďěčnost, že jsem se dostala na vaše stránky právě teď a děkuji, děkuji, děkuji!!! 😍😍😍 S láskou
Jára
Milá Miluško,💛 jsi úžasná! Knížka přišla v pravý čas.:) Mocmoc DĚKUJI! Těsně před zvoněním pošťáka jsem mluvila telefonicky se sestřenicí a svěřovala jsem se, jak bych potřebovala vybrečet staré zasunuté podvědomé žaly ap.,ale moc mi to nejde, ikdyž jsem naměkko. Vymyslela jsem, že bych si mohla udělat nějakou meditaci... PAK: pošťák, balík, kniha, červený obal s bílou stuhou, tvá slova, karton obalu vyříznutý jak pro mne do V, dárek: MEDITACE!....Tak to už se kutálely slzy dojetí hned. Musela jsem omýt oči, abych se ti mohla vyfotit. 😀 Není to HOJNOST?!   😀 😀 Ještě jednou děkuji a posílám ti zpětnou vazbu-mé "umělecké" selfie 😊
Věra K

S láskou ti knížku zabalím

Pokud tě kniha oslovila,
odesláním objednávky potvrzuješ, že:

 • ANO - CHCEŠ SI ZAKOUPIT KNIHU ŽENA JE LÁSKA
  Získat tak jedinečný návod, jak zvládat svou ženskou roli
  a jak mít krásné vztahy se svým partnerem, rodinou i ostatními lidmi.
 • ANO - víš, že standardní cena knihy je 485 Kč s DPH / 19 EUR
  (+ poštovné 98 Kč / 9 EUR)
 • ANO - víš, že objednávku budeš moci zaplatit buď online platební kartou nebo běžným převodem.
 • ANO - víš, že po odeslání objednávky ti bude do schránky odeslán email s platebními údaji a se zálohovou fakturou.
 • ANO - víš, že musíš při platbě převodem pečlivě vyplnit částku a variabilní symbol!
  Jinak se platba nespáruje s fakturou!
 • ANO - rozumíš, že můžeš zadat jinou DORUČOVACÍ adresu balíčku.
  Třeba v případě, že chceš knihu někomu poslat jako dárek.

Vyplň objednací formulář:


Abychom pro Tebe zachovali co nejnižší možné poštovné,
protože 99,8% objednávek je na max. 2 knihy,
používáme k rozesílání tzv. "Listovní zásilku", nikoliv "Balík".
Do listovní zásilky se však vejdou max. právě 2 knihy, takže:

 • Jednou objednávkou lze objednat max. 2 knihy!
  Více knih je třeba řešit více objednávkami.
 • 20% SLEVA při nákupu 2 knih!
  Pokud zvolíš variantu 2 knih, získáš na obě slevu 20%.
 • Od České pošty NEDOSTANEŠ email ani sms!
  Ačkoliv tyto údaje od nás ČP má a na zásilce jsou uvedeny, nemá ČP povinnost u listovní zásilky toto avízo posílat!
 • OZNÁMENÍ o odeslání zásilky dostaneš emailem OD NÁS!
  V emailu Tě vyzýváme, aby sis zásilku pohlídala a pokud do 3 dnů nedorazí, dala nám vědět a my Ti pošleme číslo zásilky na sledování pošty. Někdy se, bohužel, stane, že od ČP nedostane adresát ani oznámení o nedoručené zásilce.

Děkuji za porozumění a teď už můžeš objednat.


Do kolonky "JMÉNO",
napiš, prosíme, jen KŘESTNÍ JMÉNO,
Na PŘÍJMENÍ slouží kolonka "PŘÍJMENÍ".
Děkujeme za pochopení. 🙏