HISTORICKY POSLEDNÍ

MOŽNOST OBJEDNÁNÍ KURZU

SKONČILA!

Odkazy na objednací stránku tedy už nefungují!


Existuje dokonalý partner?
Je vůbec možné mít dokonalý vztah?
Můžu být se svým mužem šťastná až do smrti?

Žena je bohyní.

Dokáže učinit šťastnou nejen sebe, ale i všechny kolem sebe.

„V moci ŽENY je vytvořit krásnější celý svět.“

 • Všichni bytostně cítíme, že partnerství je cosi božského.
  Že nám může poskytnout něco, co jen tušíme. Uvnitř každého z nás je totiž jasné vědomí, že milovat a být milován je naší základní esencí a potřebou. Všichni jsme láska a pouze v partnerství se může rozvinout naplno.
 • Vím, že tohle cítíš taky.
  A taky vím, co ještě cítíš. Svou božskou sílu. Prostě o ní VÍŠ. Jenže si říkáš: "Proč já? Proč ne on?" a čekáš. Jenže tvé nitro stále víc a víc prudí a dotírá a nedá pokoj. Je to boj srdce a rozumu. Celý dnešní svět je boj srdce a rozumu. Srdce ale vítězí!
 • Díváš se na něj a krčíš rameny.
  Je to vůbec možné - s ním? Může tohle být pravda - s ním? Můžu být šťastná - s ním? ANO! Pokud si dokážeš vzpomenout, jak moc jsi ho milovala, ta láska tam je pořád. Nezmizela. Má to smysl něco udělat. Má smysl, abys TY něco udělala.
 • Připadá ti, že už je ztraceno vše.
  Že není návratu. Že je špatně všechno. Nejen váš vztah s partnerem, ale i děti mají problémy a nejsou šťastné. Rodina se sype.
 • Přijmi svou božskou sílu, která v tobě je!
  A použij ji k tomu, abys vše udělala lepším. Představ si, že ty sama můžeš všechno zlepšit. Uvědom si naplno, že to tak skutečně je. Že nikdy nikdo nedostává nic, co by nezvládl. Ani ty. A ne náhodou jsi ženou.
 • Dokonalý partner je ten, který je právě vedle tebe!
  Učí tě vždy lásce, k sobě i k němu a ostatním. Léčí tvé minulé vztahy a minulá zranění ze vztahů. Všechno, co ti partner dělá, je pro tvé pochopení. Vždy pro tvé dobro, ačkoliv se to tak nezdá.

Pochopení, z jakého důvodu vše,

co se mi děje, potřebuji, je základem změny.

Najednou ti vše dojde a pochopíš smysl všeho.

0 ŽEN
už prošlo tímto pochopením

Milé ŽENY - LÁSKY! Účastnila jsem se Miluščina kurzu a bylo to pro mě jako rána do hlavy - po které se konečně mi rozbřesko :-). I když jsem do té doby absolvovala mnoho a mnoho kurzů a různých seminářů někdy s menším či větším úspěchem, tak jsem nepociťovala, že by to mělo velký přínos pro můj vztah s mým partnerem. Miluščina videa jsem přímo hltala. Snažila jsem se plnit úkoly a řídit se jejími jednoduchými radami. A bylo to jako zázrak - můj muž reagoval báječně. Rázem jsem měla muže, který mi pomáhal a láskyplně vyjadřoval, jak moc mě miluje. Ze všech předchozích kurzů jsem už věděla, že musím změnit svůj postoj JÁ - aby mě můj muž už tak nevytáčel - ale až Miluška mi ukázala JAK. Vyzkoušela jsem si, že to opravdu funguje.

Hanka

Bez bolesti to prý nejde! Nebo ano?

Nedá se alespoň zmírnit?

Nebo bolestný proces urychlit?

Mgr. Miluška Matoušová
Mgr. Miluška Matoušová

Speciální pedagog, který se rozhodl nepodílet se na nefunkčním školství, ale pomáhat „postiženým“ dospělým. 20 let se zabývá zdravou výživou, alternativní léčbou nemocí, duchovními příčinami. Je vyznavačem jednoduchých souvislostí a metod, které může použít každý ve svém životě, aby mohl sám sebe učinit šťastným. Je propagátorkou a sama jde cestou ženské role. Pracuje s numerologií, astrologií devíti planet, pohledovou diagnostikou, irisdiagnostikou a dalšími diagnostickými metodami. Její zálibou je diagnostika vztahů a hledání východisek z problematických vztahů ke vztahů šťastným. Kromě těchto ženských programů je spoluautorkou webu Empatia, a všech dalších on-line programů Akademie celostního zdraví.

 • Už víš, jak dlouho to trvalo mně.
  Kolik bolesti jsem si prožila. Jedna z vás napsala, že se dá v životě změnit leccos, ale málokdy poučením od druhých, že je třeba vlastní bolestná zkušenost. S tím nesouhlasím...
 • Kdybych nepotkala jednoho člověka, který mi řekl:
  "Hledej, proč ty to potřebuješ!" dodnes bych ukazovala prstem na Ivana a byla nešťastná. Asi bychom už nebyli spolu a já se trápila s někým jiným. Ale v něčem s ní souhlasím...
 • Bez vlastní zkušenosti,
  jen posloucháním, poučováním a radami, bez toho, že to prakticky uděláš, se ve tvém životě skutečně nezmění nic.
 • Já se našla.
  A přijala vše jako výzvu. Ne jako bolestný osud. A začala se měnit. Sebe měnit.
 • Už vím, že to jde i bez bolesti!
 • Tisíckrát jsem si to zkusila s mými klientkami.
  Vidím ty jejich oči, které nechápavě zíraly na jednoduchost, kterou jsem jim sdělovala. A s dojetím přijímám jejich poděkování, jak nádherně to funguje. A jak jsou šťastné!
 • Já už mám, co ti předat.

"Chceš-li něco dokonale umět, uč to druhé.“

„Mým snem je svět v lásce. Kde nebude bolest a trápení. Kde každý nechá druhého, ať jsi jde svým životem, jak sám potřebuje. Kde každý se bude ptát jen sám na sebe. A bude řešit jen sám sebe a s plným vědomím zodpovědnosti bude sám sebe měnit. K lásce bez podmínek. Věřím, že mohu inspirovat druhé lidi k tomu, aby udělali první krok.“

Miluška Matoušová

V jednoduchosti je síla!

Mým programem pro tebe je 5 jednoduchých kroků.

Každý krok je nosníkem dalšího.

Za 5 týdnů budeš mít jiný vztah!

 

A já s tebou budu ještě 2 týdny NAVÍC 
v nových 2 bonusových lekcích!

Pochopíš obecné souvislosti, dostaneš konkrétní informace, především o sobě samé. Najdeš se. Při vstupu, a pak vždycky po týdnu, dostaneš vždycky několik videí každé lekce, praktická cvičení a doplňující bonusy a dárky, které ti rozšíří dané téma. Současně i nahrávky webinářů. Všude se můžeš ptát, i komentovat ostatní dotazy a odpovědi. Já Ti budu písemně odpovídat a ostatní ženy mohou reagovat také. To je obrovská síla společného sdílení! Všechny nahrávky videolekcí dostaneš také ve formě textů a zvukových nahrávek.

1. lekce

 • Kdo jsem já a proč potřebuji partnerství, mužská a ženská energie
  Tady všechno pochopíš, dojde ti, jak marné byly tvé dosavadní snahy o změnu k lepšímu. Že muži a ženy jsou tak rozdílní jako den a noc. Ale že právě díky těmto rozdílům, pokud je dokážeme využít v náš prospěch, můžeme vytvořit dokonalé partnerství, protože krásně do sebe zapadáme. Jako klíč do zámku.
 • 3 věci pro tvého muže
  3 jednoduché rady a tvůj muž je zítra jiný

2. lekce

 • Co se mám v partnerství učit právě já?
  Tohle bude konkrétní. Najdeš sama sebe a pochopíš, z jakého důvodu se ti vše děje s tvým mužem tak, jak se ti to děje. Proč máš problémy v partnerství. K čemu jsou to úkoly pro tebe. Co udělat. Jak se změnit.
 • Jak poznat svého muže
  Tady poznáš, že tvůj muž není stvoření z jiné planety, ale že mu můžeš rozumět. Ukážu ti jednoduché metody, podle kterých se budeš umět najít a které budeš moci používat už navždycky klidně i sama. Věci se ti začnou skládat.

3. lekce

 • Komunikace
  Obrovské téma! O tom, jak se domluvit. Jak mluvit, aby tě tvůj partner slyšel a naslouchal ti, a jak naslouchat, aby tvůj partner s tebou vůbec mluvit chtěl. Komunikace je nejproblémovější místo každého vztahu. Přitom je tak snadné se to naučit. Tady se to naučíš.

4. lekce

 • Sexualita
  O intimitě a blízkosti. Jak to udělat, aby vedle tebe byl partner, který netouží po ničem jiném, než tě uspokojovat. Než se s tebou mazlit, hladit tě, objímat tě. Aby ti nadšeně a sám a rád dával pocit totálního a naprostého souznění. Tady tě naučím, jak být se svým partnerem jedno.
 • Nemoci z nenaplnění - psychosomatika
  Tady pochopíš pojem celostní pohled na život. Jak vše spolu souvisí, tělo, duše i mysl. A jak je to skvěle zařízeno!

5. lekce

 • Jen skutečná žena dá pocit muži, že je skutečný muž
  Skutečné partnerství vyžaduje, abys i ty žila skutečný život. Pak budeš mít vedle sebe i skutečného partnera a dokážete spolu věci, o kterých dnes možná jen čteš nebo sníš.
 • Kam až to může dojít
  Nejde jen o TVÉ štěstí. Tím, že ty pro to něco uděláš, a ty budeš šťastná, zasáhneš a "poléčíš" vše okolo sebe. Partnera, své děti, ostatní lidi, celý vesmír! Pochopíš, jak je to možné a budeš na sebe hrdá!

6. lekce - NOVÁ!

 • Jsem opuštěná
  Co když jsi stále opouštěná patner ti třeba i zemřel, nebo ty stále partnery opouštíš. Nemůžeš nikoho najít, nevíš, jak se seznámit, kde a jak hledat. Nechceš být sama, a tak jsi možná ve vztahu s kýmkoliv, i když ho nemiluješ. Jak být úspěšná v práci a skloubit s tím partnerství a rodinu.

7. lekce - NOVÁ!

 • Vztahy mimo partnerství
  Jak mít skvělé vztahy se svými dětmi i dětmi svého partnera z minulých vztahů. Jak vycházet s bývalým partnerem. Jak najít pohodu ve vztazích s rodiči partnera a jeho dalšími příbuznými. Jak přijmout přátelé svého partnera.

Pořád váháš, jestli mi budeš rozumět? NEVADÍ..!

Máš 14 dní na vrácení peněz!

To už vlastně dostaneš 2/5 obsahu kurzu!

Přesto Ti vrátím všechny peníze, pokud usoudíš,
že Ti kurz nedává dostatečně užitečné informace.
Nebudu se na nic ptát, prostě jen řekneš:
"Nic mi to nedává, chci vrátit peníze."

Když dáváš víc, vždy dostáváš víc!

A já dávám ZDARMA vždycky něco navíc. Hodně navíc!

Soužít je láska - celý online kurz v hodnotě 3300 Kč - ZDARMA!

Úžasně ti doplní tento kurz! V něm pochopíš, k čemu jsou nám vlastně potřební druzí lidé. Je o vztahu k sobě, k partnerovi, dětem, rodičům, i cizím lidem.

Ebooky v hodnotě 1500 Kč - ZDARMA!

E-book Harmonické vztahy podle Astrologie 9 planet, E-book Nejsme oběti, jsme tvůrci, a mnoho dalších textů..

Přednášky v hodnotě 2000 Kč - ZDARMA!

Chemická žranice, Jak se zbavit strachu, Seberealizace

Plnou podporu ještě měsíc po skončení kurzu!

Možnost 2 splátek!

Jestli nemůžeš zaplatit celou platbu najednou, můžeš si ji rozložit do dvou splátek. Jednu zaplatíš při objednání, na druhou ti měsíc počkám.

"Peníze je jen jedna z forem energií. Zaplatit znamená poděkovat."

"Neměla bys pomáhat lidem zadarmo?" Tuhle otázku jsem dostávala hodně často.

Dokonce jsem byla obviňována z toho, že když přece VÍM, tak MUSÍM pomáhat zadarmo.

Jenže to mé VÍM jsem nedostala zadarmo. Stálo mě to hodně úsilí i času a nepolíbila mě múza. Něco jsem se naučila.

Proč kdokoliv svou práci nedělá zadarmo? Každý něco umíme a já umím radit ženám. Aby byly šťastné se svým mužem. A za to chci odměnu.

Pokud si myslíš, že bys cokoliv měla dostat zadarmo, i mé rady, pak tě v kurzu vlastně nechci.

Protože jsi oběť a stále budeš ukazovat prstem na druhé a nikdy se nepodíváš na sebe. Pro tebe můj program užitek mít nebude. Protože i kdybys ho dostala zadarmo, nic nezměníš. Tobě nic dát nemůžu - a nechci.

Poradenství, které poskytuji, je zpoplatněno v řádu stovek za hodinu mého času. Pokud bych propočítala čas, který jsem věnovala tvorbě kurzu, dostala bych se na částky desítkách, či spíše stovkách tisíc korun. A k tomu si připočítej čas 1 měsíce mé intenzivní podpory všech žen uvnitř kurzu.

Takže - ZADARMO to nedělám. mám se přece ráda, cením si sebe a cením si svého času.

Není nejvyšší čas si to shrnout?

 • 1
  5 + 2 nové lekce
 • 2
  15 + 6 NOVĚ video přednášek
 • 3
  6 záznamů webinářů + 2 ŽIVÉ webináře NOVĚ
 • 4
  Bonusy za 6800 Kč
 • 5
  Plná podpora ještě měsíc po kurzu
 • 6
  Garance spokojenosti - nic neriskuješ
 • 7
  Možnost 2 splátek
 • 8
  Zkušenosti mnoha dalších účastnic
Následuj 0 úžasných ŽEN v členské sekci!

Klikni na tlačítko "Jdu do toho. Nic neriskuji!".
Vyplň údaje a odešli objednávku.
Po obdržení tvé platby na náš účet ti pošlu přístup do členské sekce.

HISTORICKY POSLEDNÍ

MOŽNOST OBJEDNÁNÍ KURZU

SKONČILA!

 • Proč zažít tu sílu stovek žen?
  VÍM, co se stalo s životy žen, které prošly kurzem. VÍM, jak pomáhá energie ostatních na naší osobní cestě. Proto teď naposledy otvírám kurz tak, že začneme všechny společně 3. července a 5+2 týdny budeme spolu. Celé prázdniny, celé léto se budeš věnovat sobě! A bude to tím nejlepším startem k tomu, abys pustila svého muže a dovolila mu mužem být. Uvolnila mu prostor a začala se učit být vědomou ženou.

Možná Ti pomohou k rozhodnutí víc samotné účastnice. Slovem ..

Hanka Pavlasová

Lenka Krůpová

Ivča Neumannová

.. nebo písmem.

Milá Miluško a milé bohyně. Po 5 týdnech kurzu Lásky s Vámi jsem jiná. Procházím znovu videa, pročítám moudrá slova Milušky i vaše komentáře. Mám dojem, že těch týdnů bylo víc než pět a že jsem zažila asi tunu změn. Od počátečního „Tak co to bude..“ přes „To je dobrý, to zkusím“, pokračujíc přes Aha-to jsem já??? k JO, i to jsem já“‘!!! Plnila jsem úkoly ráda, ze začátku očekávala, že mi hned spadne štěstí do klína, než jsem pochopila, že je to vlastně další cesta (ta vyšší dívčí), že si nestačí říci „Ona ta Miluška má pravdu“, ale opravdu s tím začít něco dělat. Ke každé lekci se vracím, je to takový můj itinerář a každý den dostávám vhodné situace k jeho realizaci. Tím se mi objevují další nápady, co mohu a co už vím, že nemám. Za poslední měsíc jsem navázala se svým mužem opravdu vztah, něco se změnilo, více ho chápu a dělá mi radost, když mohu být vedle něj ženou. Vnímám že si pozvolna zvyká na to, že už mu doma nedělám generálku a že mu projevuji úctu. Kurz Žena je láska mě nastartoval k tomu, abych tuto skutečnost ve svém okolí změnila, abych se já sama mohla stát Skutečnou ženou a inspirovat tak druhé. Děkuji Vám všem.

Ivča

Ahoj Miluško, Ivčo, Katko, Ženy Jsem moc ráda, že mi „náhoda“ přinesla do cesty videa Milušky a já měla najednou touhu si je všechny poslechnout a nemohla jsem se odtrhnout, než jsem je všechny shlédla. Rozhodnutí přihlásit se do klubu i kurzu bylo rychlé. Asi jsem to moc potřebovala. Jak jsi Miluško říkala, dostala jsem odpovědi i na otázky, které jsem ani nepoložila. Vědět některé věci dřív, ušetřila bych si spoustu trápení. Věřím tomu, že děláme věci nejlépe, jak umíme, ale někdy to na okolí může působit jinak, než tušíme. Dochází pak ke zbytečným nedorozuměním. Je to o té komunikaci, bylo mi vždycky hloupé si o něco říct, nechtěla jsem toho druhého omezovat, ale on nemůže vědět, co chci, když mu to nepovím, protože je jiný, to je jasné. Zkusila jsem se zeptat na ty mé slabiny a koukala jsem, jak to ten druhý vnímá. Je to zajímavá zkušenost. Mám na čem pracovat. A děkuju vám všem za krásná slova, která píšete a za příspěvky, ze kterých slyším odpovědi na to své. Těším se, kam dojdeme po roce, když už teď, po kurzu je toho tolik krásného. Moc mi vyhovuje ta pozitivní cesta a také to, že každý máme začít u sebe, a tak si vytvářet sobě i lidem kolem nás krásný život. Být ženou je krásné. Děkuju za to, že jste mi vstoupily do života a obohatily ho. Hodně radosti a lásky vám všem

Květa

Ahoj Milusko, moc Ti dekuji za Tve poslani...Tvuj web a videa,to je dar z nebes...presne to,co jsem potrebovala a co mi chybelo. Asi Ti chodi spoustu pribehu,ale u me je Tve povidani jako hudba pro me srdce. A pred 14dny se ke me dostaly knihy Cesta opravdoveho muze,Cesta nespoutane zeny...a tam jsem poprve zjistila a konkretne pojmenovala svou nejvetsi chybu....a to muzskou energii v sobe. Dobra,ohromne zjisteni pro me...ale stale jsem nevedela,co konkretne prestat delat a co naopak zacit...a najednou BUM....narazila jsem na Vase webinare na fb...rana do hlavy...ja si vlastne sabotovala vlastni lasku,strasne jsem prudila sveho muze a byla mu spatnou zenou...a on,i pres to,ode mne neutekl...kdyz jsem Vas poslouchala druhy den, mela jsem husi kuzi a plakala...musela jsem mu do prace poslat sms...jak moc jsem stastna,ze je po mem boku v zivote...a jak moc se na nej tesim. Uz se skoro niceho nebojim,za tech par dnu mi pritel roztava pred ocima...bezi mi naproti do obchodu,at netahnu tezkou tasku,a to jen proto...ze jsem mu rekla,ze by me to POTESILO:)miluju houbareni...a na sobotu naplanoval vylet na pul dne do lesa...protoze jsem mu rekla,jakou by mi tim udelal RADOST:) (jasne,ze tasku muzu dotahnout sama a do lesa se taky muzu vydat...)naprosto uzasne...a to jen diky Vam. Je tak svele,byt vuci nemu s cistym srdcem, velkorysa. Dekuji,s laskou a uctou

Eva

Miluško, já jsem tak šťastná,že jsem do tohoto programu šla. Dozvídám se zde přesně ty věci,které jsem potřebovala vědět, to nás ve škole prostě nenaučí,ale je to tak důležité! Moc mi pomohlo to co říkáte o té mužské sexualitě- že muž se snadno vzruší,ale žena ne.Máme to tak s partnerem přesně tak a já si celou dobu říkala,že jsem nějaká divná nebo snad frigidní,že samotný pohled na něj mě prostě nevzruší,kdežto obráceně ano,my ženy opravdu potřebujeme ke vzrušení doteky..a spoustu dalších užitečných informací, třeba o tom,že muž se zaměřuje na detaily- třeba když můj přítel si něčeho všimne,co já jsem vůbec nezaregistrovala,a já mám pak výčitky vůči sobě jak jsem nevšímavá a že jsem špatná.díky tomuto videu můžu odpustit sama sobě a je to obrovská úleva to mi věřte! děkuji

Petra

Zdravím !Tak si opět v hlavě rovnám nové informace od Milušky a nestačím se divit a chechtám se tomu tady. Tak nejprve mě rozhodilo oslovení „ŽENO“, neb tak mi nikdo ještě neřekl a nejspíš jsem ve svých 36 letech teprve zjistila, že jsem „ŽENA“ 🙂 a hned potom jsem se zarazila na slově „DOVOL“ svému muži nosit tě na rukou. V tom asi bude u mě problém, že odmítám ženu v sobě, partnerovi nedovolím se ke mě “ přiblížit“ na všech úrovních a pak je mi smutno, že jsem sama a že on je málo důvěrný a otevřený. Partner pro mě dělá vše, co mi na očích vidí už teď. A 3 věci, které mám pro něj dle Milušky dělat také nedostává.Tak se divím, že to těch 18 let vydržel, ale už i jemu dochází dech. Tak zjišťuji, že se na něj opravdu nemůžu zlobit a ta “ BRZDA “ jsem JÁ.

Naďa

Miluško, snažím se na sobě vědomě pracovat již přes 10 let, ale až poslední dva roky se dostávám k podstatě – mému ženství. A až od Tebe slyším, co se vlastně učíme v partnerství – zbavování idealizací! Jsem mírně v šoku neb můj život, stejně jako mé manželství a mateřství, jsou na idealizacích založené (zdravá výživa, alternativní vzdělávání, přirozené léčení, aktivní občanství), ale až teď vidím, proč můj muž je po našem desetiletém soužití úplně na dně… Mé idealizace měly před ním vždy přednost. Sama nevím, jestli bez nich dokážu žít, naštěstí se mi to ale zdá jednodušší, než žít bez muže, kterého jsem si vybrala pro život… Děkuji za Tvé doprovázení, těším se na pokračování.

Karolina

„Chápu a přijímám, že svůj partnerský vztah můžu vyléčit a zlepšit jen já sama. Nepotřebuji k tomu ani svého partnera, protože vím, že jde o změnu mě samotné, ne o změnu mého partnera. Chci být ženou, protože chci být šťastná. Chci být ženou, protože cítím, jak daleký dosah to bude mít.“

Co se stane,

až projdeme společně naším kurzem?

To nevím.
Přece už ti je jasné, že já tě sice popostrčím,
ale prožít si to budeš muset sama.
Ale bát se nemusíš, sama v tom nebudeš.
Kurz a nás už máš napořád.

Jedno je ale jisté – BUDEŠ JINOU ŽENOU!

Někam se tvůj vztah posune.

Co prožíváš teď se svým mužem, bude jiné.

Tvůj život se změní. To vím jistě.

0 lidí z našich kurzů už ví, že mi můžeš věřit!

A na co se mě ženy nejčastěji ptají?

Mám ještě šanci?

Nejsi si jistá, zda je možné ještě vůbec cokoliv na tvém partnerství změnit? Přijde ti, že úplně všechno je zkaženo? Pokud si dokážeš vzpomenout na to, jak to byla na začátku, máš šanci změnit všechno.

Co když mi to nepůjde?

Člověk se stává mistrem jen tím, že věci dělá! Můžeš si opakovat lekce z kurzu stále dokola, zkoušet úkoly stále dokola, až se to naučíš. Kurz máš na celý život!

Co když ti nebudu rozumět?

Členské sekce on-line kurzů jsou skvělé v tom, že si účastníci uvnitř pomáhají vzájemně. Dostaneš odpovědi i podporu nejen ode mne, ale i od ostatních žen. 

Co když zjistím, že to opravdu není pro mě?

Máš garanci vrácení peněz 14 dní. Pokud zjistíš, že to informace, které ti dám, neodpovídají tvému očekávání, nenaplní tvé potřeby, vrátím ti bez řečí peníze.

Co když jsem sama? Je to i pro mě?

Pro každou ženu je důležité pochopit sebe. Je nějaký důvod, proč jsi sama, a je velmi pravděpodobné, že až pochopíš, proč jsi o všechny partnery přišla, změníš sebe, a přijde ten pravý partner! Rozhodně v kurzu nebudeš sama, která je zatím sama.

Musím vstoupit teď hned?

Nemusíš. Nemusíš nic. Ale nikdy se nic neděje náhodou a tak není ani náhoda to, že jsi teď a tady. Leží před tebou příležitost, kterou můžeš nebo nemusíš využít. Ale možná se potřebuješ dostat do ještě větších problémů, abys v sobě našla odvahu ten krok udělat. 

Řečí bylo dost, pojďme s tím něco udělat!

Pojď do členské sekce.

Už teď tam na tebe čeká 1. bonusové video

"Co všechno se stane až.."

a hlavně celá 1. lekce!

Ta možnost ale nebude trvat věčně!

Chci pracovat se ženami, které skutečně chtějí něco udělat!

TEĎ už klikni na tlačítko..

.. a pogratuluj si! Jsi přece úžasná žena!

Tak dovol svému muži nosit Tě na rukou!